Hakkımızda

KORKMAZ DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Korkmaz Dijital Çözümler olarak; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internet ortamında modern, özgün, teknolojik mükemmellik gibi özellikleri, kreatif bir şekilde imza bıraktığı projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir.

İşimiz Tecrübemiz


Korkmaz Dijital Çözümler, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. 2012 yılında kurulmuş olan Ocenion şirketinin devamı olan sistemimiz, günümüze iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve yazılım sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefine varmak niyetindedir. Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım, yazılım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Günümüz koşullarını temel alan, geleceğe de hazır şekilde, web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını giderir. En son teknoljiyi takip eder; AR-GE ve ÜR-GE konusunda yetkinliği ile güncel sorunlara güncel çözümler sunar. Bu çözümlere ulaşmak; bütün iş ortakları ve uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerimizi işlerine katmaları ile mümkün kılar. Doğru stratejiler ile web sunum teknikleri ile hedef kitlesine, minumum bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmayı hedefler.
Korkmaz Dijital Çözümler tüm gücünü amatör ruh; profesyonel iş planlarına , teknik ve tasarım becerilerine güvenerek; kalifiye çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır. Korkmaz Dijital Çözümler, tam bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği öz güveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır. İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile hedefe odaklanır ve kendi ruhundan bir parça daha katarak tüm projelerini kalitelendirir.

Sorumluluklaırmız


Korkmaz Dijital Çözümler, öncelikli sorumluluğu; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve kreatif bir şekilde imza bıraktığı projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir.
Korkmaz Dijital Çözümler, beğeni odaklı çalışır. Tasarımın önemini bilir. Ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir.
Korkmaz Dijital Çözümler dünyada en çok kullanılan popüler ve yenilikçi içerik yönetim sistemleri (CMS) ile web tasarım çalışmalarından emin bir freelancer olarak, eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, know-how sahibi ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk alır.

 

Kalite Anlayışımız


Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Korkmaz Dijital Çözümler, müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarında hayata geçirir.
Korkmaz Dijital Çözümler bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun öz güveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir
Korkmaz Dijital Çözümler, imzasını taşıyan tüm projelerinin kalitesinden sorumluluk duyar.

 

Kimlere Hizmet Verebiliriz?


Korkmaz Dijital Çözümler, bireysel, KOBİ, KOBİ+ segmentindeki tüm ticari kuruluşların, hizmetlerimiz bölümünde sunduğu tüm çözümlere ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşların taleplerine yanıt verir.
Sadece etik dahilindeki istekler ve kabul gören ahlaki değerler dahilinde gelebilecek tüm müşteri ve iş taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.

İş Birlikteliklerimiz


Korkmaz Dijital Çözümler, aşağıdaki konularda bir uzmanlık iddiasında değildir; sadece yılların çalışmaları ile edindiği partnerleri ile çalışmalar yürütür, yönlendirici olur:
» Masaüstü Yayıncılık çalışmaları, Kurumsal Kimlik Tasarım çalışmaları, Çizgi altı ve çizgi üstü tüm Reklam Uygulamaları
» İnternet Erişim, Data Hatları, Ses Çözümleri
» Kurumsal içerikli Fotoğraf ve Video Çekim Hizmetleri
» Her türlü Tercüme-Çeviri Hizmetleri

9

Yıllık Tecrübe


90

Proje Çalışması


324

Danışmanlık


414

Mutlu Müşteri


Hizmetlerimiz için teklif isteyin