Website Tasarımı

Korkmaz Dijital Çözümler olarak sizlere benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmayı hedefleriz. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin uyumu ve içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaya çalışırız. ​

Web Tasarım Süreçleri

Korkmaz Dijital Çözümler olarak web sitesi projesi siparişlerinde şu tasarım süreçlerini uygularız. Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçeriz. Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterimizi ile paylaşırız. Tüm yaratıcılık yeteneklerimizi ve birikimlerimizi web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarırız.

Genel Konsept Tasarımı, Site Sayfa - Kategori - Menü altyapısı, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamalarını tamamlarız. Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Korkmaz Dijital Çözümler ve müşterinin birlikte çalışmasını esas alırız. Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk adımıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli bir unsur daha vardır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir.

Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Korkmaz Dijital Çözümler bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez. Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için iletişime geçilmesi gerekmektedir.​

WORDPRESS TEMALAR

Temaları incelemek için tema isimlerine tıklayın, açılan pencerede temaları görüntüleyebilirsiniz. Eğer sektörünüze uygun tema listede bulunmuyorsa iletişime geçerek örnek temalar isteyebilirsiniz. Her sektöre uygun 600 'den fazla tema ile web site tasarımı yapabilmekteyiz.
Web site tasarımı ile ilgili bilginiz yoksa Sık Sorulan Sorular sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Hizmetlerimiz için teklif isteyin